ANASAYFA / Earnet Hakkında

İnternasyonal Başarı

Earnet geniş ürün çeşidiyle, fark oluşturan teknolojilerle işitme uzmanlarının ve kullanıcıların giderek beğenisi kazanıyor. Satış ağı gün geçtikçe güçleniyor, hizmet ve kalite anlayışıyla farklılaşıyor. Her satış noktası tek satış noktasıymış gibi titizlikle inceleniyor ve kontrol ediliyor. 40 ülkeyi aşan satış kanallarına ek olarak diğer ülkelere yayılıyor.

İlkeli Pazarlama ve Tanıtım

Ürün tanıtımı, pazarlama ve satış yapılırken diğerlerinden farklılaşan ve iyi olan yönleriyle yapılır.

Sektörün diğer üreticileriyle ilkeli, seviyeli ve etik kuralları dahilinde ilişkiler sürer.

Hizmetin Yaygınlaşması

Daha iyi hizmet vermek amacıyla ear-technic;

Almanya, Brezilya, Pakistan, Irak, Kosova, Bosna Hersek gibi ülkelerde ofisler açarak diğer piyasaları tanımaya, kullanıcıları daha iyi anlamaya ve kaliteli hizmetin standardını arttırmaya çalışmaktadır. İhtiyaç halinde farklı ülkelerde de ofisler açacaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyet bizim için vazgeçilmez bir değerdir. Bu değer ile kullanıcının işitme dünyası şekillenirken diğer taraftan verdiğimiz hizmetin kalitesi ve başarımızın test edildiğini görmekteyiz. Kullanıcıların bize verdiği not ile başarı dünyamız şekillenmektedir. Çok ürün satmaktan ziyade kaliteli ürün ve hizmetin peşindeyiz.

Kliniksel Araştırma

Alanında uzmanlaşmış KBB doktorları, duyma akustikeri ve odyologlarla çalışarak daha iyi ve faydalı ürün geliştiriyor.

earnet ürünleri, farklı üniversite kliniklerinde yapılan testlerde üstün başarı sergiledi. Dünyanın bir çok üniversitesiyle sürekli ilişki ve çalışma içindedir.

Araştırma

Özel cihaz dizaynı, özel tasarım, özel algoritmalarla uzman AR-GE ekipleriyle en mükemmeli yakalamanın ve en iyi ürünü üretmenin araştırması içindedir. Alanında uzman ekipler, insanı anlayan, duygularını yorumlayan ve şekillenen cihazı bulana kadar tüm araştırmalarına hızla devam edecektir.

Teknik Servis Hizmeti

Tarafımızdan üretilen her ürünün sorumluluğunu taşıyoruz.

Dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun, kullanıcının yaşamış olduğu teknik sorunu çözmek bizim görevimizdir.