Servis / BTE İşitme Cihazları İçin OtoVita Mini Bakım Seti

İşitme cihazınızın kalitesini korumak ve problemleri önlemek amacıyla size yardımcı olması için oluşturulmuş, OtoVita Bakım Ürünlerinin kullanımı hakkında önemli bilgiler içeriğinden aşağıdaki bakım talimatlarını iyice okuyunuz.

İşitme cihazınız için bakım talimatlarında verilen genel tavsiyelere lütfen uyunuz. Eğer herhangi bir sorunuz varsa lütfen işitme sağlık bakım uzmanınıza danışınız.

İçindekiler

OtoVita Temizleme Tabletleri içeriği: Tabletler potasyum monopersülfat içerir. Bakteri ve mantara karşı gelişmiş koruma (Çalışma süresi: 30 dakika).

Farmasötik Tip ve İçerik

Orijinal ambalaj içeriği

1 delikli temizleme kasesi

7 antimikrobiyal temizleme tableti

1 tüp, kulak kalıbı deliği ve ses kanalı için hava üfleyici

1 kullanım kılavuzu

Etkileri

Yeni formül, antimikrobiyal: Pratik 7-tablet şeritte temizleme tabletleri, her geçen gün kulağın enfeksiyon ve enflamasyon riskini azaltırken bakteri ve mantara karşı koruma sağlar.

Uygulama Tipi

BTE kulak kalıplarının performansını sürdürmek ve etkili şekilde ömrünü uzatmak için kulak kalıplarının harici bakımı ve dezenfeksiyonu için.

Kullanım Oranı

Günlük temizlik tavsiye ediyoruz. Sadece günlük temizlik kaliteli işitme cihazınızın ömrünü uzatır ve uygun hijyen ve fonksiyon garanti eder.

Nasıl Kullanılır

Bir elinizle kulak kalıbının tüpünü tutarken diğer elinizle de işitme cihazınızın eğimli boynuzunu (veya dirseğini) tutun. Kulak kalıbı takılı iken tüp, işitme cihazından kolaylıkla çekilebilir

Delikli parçayı temizleme kasesinden çıkarın.

Temizleme kasesinin 3/4'ünü temiz suyla doldurun. Bir temizleme tableti koyun ve çözülmesini bekleyin.

Sadece kulak kalıbı ve tüpü, delikli parçanın içine koyun ve temizleme kasesi içindeki çözeltiye daldırın. Tam temizleme etkisi için en az 30 dakika boyunca çözeltide daldırılmış bırakın.

Temizlenmiş kulak kalıbını temizleme kasesinden çıkarıp temiz suyla durulayın. Kulak kalıbının yüzeyini yumuşak bir mendille kurulayın. Havalandırma deliği ve tüp, hava üfleyiciyle kurutulmalıdır.

Ses Tüpünü Kontrol Edin

Zamanla kulak kalıbının esnek ses tüpü, güneş ışığına maruz kalmaktan dolayı sertleşecektir. Bu da işitme cihazınızın performansını etkileyebilir, düzenli bakım için işitme sağlık bakım uzmanınıza danışın.

Genel Tavsiyeler

İşitme cihazı kullanırken terleme, banyo veya atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem oluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bundan sebep performans kötü şekilde etkilenebilir. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.

OtoVita® kurutma ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz: Sağlık bakım uzmanınızdan aksesuar olarak alabileceğiniz OtoVita® Kurutma kutusu ve OtoVita® Kurutma Paletleri.

Tavsiyeler ve Raf Ömrü Hakkında Bilgiler

Bu bakım ürünlerinin son kullanma tarihi, katlama kutusunun yanı sıra temizleme sprey şişesinin de üzerinde basılır. Son kullanma tarihi geçtikten sonra ürünleri kullanmayın!

28 °C'den daha yüksek sıcaklıkta muhafaza etmeyin.

Çocuk Güvenliği

OtoVita Bakım Ürünlerinin çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edildiğinden emin olun. Kazayla yutulmasına karşı, formülündeki acı tat çocukların korunmasını sağlar. Acı tat, temizleme performansını etkilemez.

Otovita BTE Kullanım Klavuzu