Servis / İşitme Cihazları ve Kulak Kalıpları İçin OtoVita Kurutma Tabletleri

İşitme cihazınızın kalitesini korumak ve problemleri önlemek amacıyla size yardımcı olması için oluşturulmuş, OtoVita Bakım Ürünlerinin kullanımı hakkında önemli bilgiler içeriğinden aşağıdaki bakım talimatlarını iyice okuyunuz.

İşitme cihazınız için bakım talimatlarında verilen genel tavsiyelere lütfen uyunuz. Eğer herhangi bir sorunuz varsa lütfen işitme sağlık bakım uzmanınıza danışınız.

Farmasötik Tip ve İçerik

Orijinal ambalaj içeriği

Her biri 2 tabletli (2) blister ambalajda 6 kurutma tableti 1 kullanım kılavuzu

Etkileri

OtoVita Kurutma tabletleri, işitme cihazlarının ve kulak kalıplarının kurutulması içindir. Rengin turuncudan beyaza dönüşmesi kullanım ömrünü gösterir.

Uygulama Tipi

İşitme cihazının ömrünü uzatmak için işitme cihazı ve kulak kalıplarının kurutulması ve kuru tutulması için.

Kullanım Oranı

Günlük temizlik tavsiye ediyoruz. Sadece günlük temizlik kaliteli işitme cihazınızın ömrünü uzatır ve uygun hijyen ve fonksiyonu garanti eder.

Nasıl Kullanılır

İşitme cihazı kullanırken terleme, banyo veya atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem oluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bundan sebep performans kötü şekilde etkilenebilir. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.

Yüzeyin Temizlenmesi

ITE işitme cihazınızın temizlenmesi için daima OtoVita® temizleme spreyiyle hafifçe nemlendirilmiş emici, yumuşak bir mendil kullanın.

Kurutma tabletini ambalajından çıkarın ve işitme cihazı ve tabletini kurutma kutusuna yerleştirin.

Not: Kurutma esnasında işitme cihazından pilin çıkarılması ve pil bölmesinin açık bırakılması önemlidir.

BTE İşitme Cihazıyla Kullanım

BTE işitme cihazlarının kurumasını en iyi düzeye getirmek için bunların kulak kalıbı olmadan kurutma teknesine yerleştirilmesi gerekir.

Kulak kalıbının harici bakımı ve dezenfeksiyonu için özel OtoVita Bakım Setini tavsiye ederiz.İşitme cihazını ve kurutma tabletini kurutma kutusuna koyduktan sonra bir kere aşağı doğru vidalayın. En iyi sonuçlar için ünite, birkaç saat, tercihen bütün gece kutuda kalmalıdır. Kuruttuktan sonra işitme cihazını kurutma kutusundan çıkarın ve tabletini içerde bırakın ve kurutma tabletini sonraki kullanımlar için korumak için kapağı kapatın.

Kurutma Tabletin Değiştirilmesi

Birkaç kurutmadan sonra kurutma tableti turuncu rengini yitirip beyaza dönecektir. Yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Eski kurutma tableti, ev tipi atıklarınızla birlikte güvenli bir şekilde atılabilir.

Tavsiyeler ve Raf Ömrü Hakkında Bilgiler

Bu bakım ürünlerinin son kullanma tarihi, katlama kutusunun yanı sıra temizleme sprey şişesinin de üzerinde basılır. Son kullanma tarihi geçtikten sonra ürünleri kullanmayın!

28 °C'den daha yüksek sıcaklıkta muhafaza etmeyin.

Çocuk Güvenliği

OtoVita Bakım Ürünlerinin çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edildiğinden emin olun.

Otovita BTE Kullanım Klavuzu

Otovita ITE Kullanım Klavuzu