ANASAYFA / Yeni Gruplar: Royal | Elite

Daha akıllı teknoloji hikayesi

Royal'in hikayesi, 2013 yılında Efes antik şehrini ziyaret esnasında oluştu. Şehrin mükemmel tarihini, etkileyici kütüphanesini, eşsiz çarşısını ve çağın en ince akustik mühendislik hesaplarıyla inşa edilen açık hava tiyatrosunu dolaşırken, çağın işitme sorunlu insanlarını düşündük.

Acaba onlar da bu tiyatroya uğradılar mı? Uğradılarsa da hikayeyi anladılar mı? Acaba Roma imparatorunun duyma sorunu var mıydı?

Royal Katalog için tıklayınız.

Elite serisi, üstün teknolojiye sahip, tecrübe ile kanıtlanmış ve kullanıcıya memnuniyet veren bir başarı hikayesine sahiptir.earnet'in başka bir serisinde 2007'den beri 3 binin üzerinde kullanıcının cihaz üzerindeki performans, yetenek ve memnuniyet dereceleri ölçüldü. Diğer algoritmalarla çalışan işitme cihazlarıyla kıyaslaması yapıldı.

Sonuç olarak;

Yeni algoritma ve uyarlama metodunun başarısının diğer cihazlara göre açık ara önde olduğu görüldü. Kullanıcıların tercih ettiği bu ürün yeni algoritmalarla donatılarak yeni bir hikayenin yazılmasına karar verildi.

Elite'in hikayesi yaşamda yeri olan, kullanıcının tecrübeleriyle kanıtlanan, faydaları tespit edilen bir başarının neticesinde doğdu. Bu teknolojiyi deneyenler cihazın üstün yeteneğinden dolayı asla bırakmak istemediler. Çünkü denenen teknoloji diğer var olan teknolojilere göre daha fazla konfor, algılama ve ses berraklığı sunuyor.

Elite Katalog için tıklayınız.